Warto zobaczyć

.

Dowiedz się więcej

Strefa eksperta

Pobierz szczegółowe specyfikacje naszych produktów, oraz pliki modeli w formacie CAD.

Przejdź do działu

Cenniki

Naszych produktów

Zobacz cenniki naszych produktów online, lub pobierz je w formacie PDF.

Przejdź do działu

Masz pytanie?

Zadzwoń
do nas

(+48) 68 458 19 15
(+48) 68 458 19 60
(+48) 68 458 19 80

Przejdź do działu
Pozostałe

Aktualności

17 czerwiec 2018

Nasza firma otrzymała statuetkę Złotego Instalatora dla Najlepszych za rok 2017

Nagroda "Złoty instalator dla najlepszych" to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży instalacyjnej. Statuetka przyznawana jest w ramach konkursu organizowanego przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji wraz z Redakcją "Polskiego Instalatora".

czytaj dalej
7 listopad 2017

Wymiana komina - system elastyczny MK FLEX

Wielu inwestorom wymiana ogrzewania w domu kojarzy się przede wszystkim z kosztownym remontem, a niekiedy całkową przebudową komina. Trudne warunki montażowe, takie jak uskoki czy nieregularny kształt szachtu mogą stanowić poważną przeszkodę w trakcie wymiany urządzeń grzewczych. Dzięki elastycznym systemom odprowadzana spalin renowacja komina może przebiec naprawdę szybko i bezproblemowo.

czytaj dalej
25 kwiecień 2017

Ciąg kominowy - przydatne informacje

Na wstępie warto wyjaśnić czym jest ciąg kominowy. To nic innego jak różnica gęstości ciepłego powietrza , które występuje wewnątrz komina, oraz powietrza chłodnego, znajdującego się na zewnątrz budynku. Ciepłe powietrze w kominie jest lżejsze od zewnętrznego zimnego powietrza, co skutkuje jego ruchem od dołu komina, w kierunku jego wylotu. Im różnica tych temperatur jest większa, tym ciąg kominowy jest większy.

czytaj dalej